Úprava vousů

Úprava vousů

Holení do hladka není pro vás?
I tak se Vám o vousy dobře postaráme, zarovnáme, provoníme, poradíme, vyživíme a zaholíme kontury. Sklenkou nebo kávou Vás při tom proložíme než se u nás na křeslo položíte.

460 Kč

Holení „Hot Towel“

Holení břitvou „Hot Towel“ je pánský rituál a jedinečný proces holení, během kterého se můžete zrelaxovat a užívat pocit, kdy vám ostrá čepel sjíždí po tváři v rukou zkušeného námořníka. Můžete si dát sklenku na kuráž a poté co vám na tvář naneseme změkčující gel na holení a horký ručník, břitvu ani neucítíte. Provoněn, hladce oholen a skleničkou nebo kávou posilněn můžete vyplout vstříc dalším zážitkům.

510 Kč

Pánský střih + Holení Hot Towel

Jedna z nejžádanějších služeb všeobecně v pánských holičstvích. Posaďte se prosím, tušíme co máte namysli. Do hladka být oholen se Vám nechce? Chtělo by to zastřihnout vlasy? Upravit vousy? Jasně, jednou za dva až tři týdny to chce trochu obnovit, zastřihnout, upravit kontury, zarovnat vousy, dopřát si chvilku klid a odejít svěží a těšit se na příště. Povězte nám co potřebujete a my se o vás skvěle postaráme.

1090 Kč

Holení hlavy břitvou a úprava vousů

Už to zkrátka neroste? Nebo to tak máte rád? U nás žádný problém! Radikální řez je někdy nejlepší volba a změny vítáme a vousy vám k tomu srovnáme.

1090 Kč

Darujte jedinečný a luxusní zážitek

Úprava vousů a holení Hot Towel

Dárkový poukaz

Darujte holení břitvou „Hot Towel“. Jedná se pánský rituál a jedinečný proces holení, během kterého může obdarovaný zrelaxovat a užívat pocit, kdy mu ostrá čepel sjíždí po tváři v rukou zkušeného námořníka. O vousy se dobře postaráme, zarovnáme, provoníme, poradíme, vyživíme a zaholíme kontury.

Střih na Kapitána a úprava vousů

Dárkový poukaz

Darujte balíček kompletních služeb našeho holišství. Vousy zarovnáme, provoníme, poradíme, vyživíme a zaholíme kontury. Dále poskytneme konzultaci a případné doporučení střihu, upravíme kontury, zaholíme krk břitvou, zarovnáme obočí dle potřeby, umyjeme vlasy, vyfoukáme, nastylizujeme a provoníme kolínskou.