Střihy vlasů

Pánský střih

Usaďte se do našeho křesla a péče začíná. Jako správný muž si užijete kompletní servis, který zahrnuje konzultaci a případné doporučení střihu, který si přejete nebo vám bude doporučen. Dále upravíme kontury, zaholíme krk břitvou, zarovnáme obočí dle potřeby, umyjeme vlasy, vyfoukáme, nastylizujeme, provoníme kolínskou a to vše se sklenkou dobrého pití nebo šálkem kávy.

610 Kč
710 Kč dlouhé vlasy

Dětský střih

Pohodlně se usaďte, perfektní dětský střih už je na cestě. Jestli je to křest prvního střihu a nebo se chceš už i líbit holkám, u nás tě na holičkách nenecháme.

490 Kč

Střih strojkem

Rád byste k nám zavítal, ale na pěstování a načesávání moc nejste? Rád to nosíte nakrátko a co nejméně námahy? Jestli to zkrátka neroste, to si necháme pro sebe. Zastavte se u nás a servis si užijete stejný! Vezmeme to jen strojkem a bez nůžek. Bude to raz dva a budete mít čas si odpočinout!

460 Kč
1050 Kč s úpravou vousů

Holení hlavy

Už to neroste? Nebo to tak máte rád? U nás tomu rozumíme! Radikální řez je někdy nejlepší volba a změny vítáme. Pojďte se usadit do křesla, břitva je nabroušena a čeká na vás. Kávičku, nebo radši něco ostřejšího na kuráž? Není problém, nemusíte se ničeho bát, pojďte relaxovat. Vlasy sestřihneme, napaříme, oholíme a pokožku osvěžíme..kdy vás u nás přivítáme?

510 Kč

Pánský střih + Holení Hot Towel

Jedna z nejžádanějších služeb všeobecně v pánských holičstvích. Posaďte se prosím, tušíme co máte namysli. Do hladka být oholen se vám nechce? Chtělo by to zastřihnout vlasy? Upravit vousy? Jasně, jednou za dva až tři týdny to chce trochu obnovit, zastřihnout, upravit kontury, zarovnat vousy, dopřát si chvilku klid a odejít svěží a těšit se na příště. Povězte nám co potřebujete a my se o vás kompletně postaráme.

1090 Kč

Holení hlavy břitvou a úprava vousů

Už to zkrátka neroste? Nebo to tak máte rád? U nás žádný problém! Radikální řez je někdy nejlepší volba a změny vítáme a vousy vám k tomu srovnáme.

1090 Kč

Darujte jedinečný a luxusní zážitek

Střih na kapitána

Dárkový poukaz

Darujte nezapomentutelný zážitek v podobě kompletního servis, který zahrnuje konzultaci a případné doporučení střihu. Dále upravíme kontury, zaholíme krk břitvou, zarovnáme obočí dle potřeby, umyjeme vlasy, vyfoukáme, nastylizujeme, provoníme kolínskou a se sklenkou dobrého pití nebo šálkem kávy může obdarovaný vyplout do světa

Kapitán Extra

Dárkový poukaz

Darujte nekompromisní zážitek v podobě kompletních služeb našeho holičství. Střih vlasů a holení břitvou možná už znáte. Střih na kapitána a holení břitvou je doplněno zážitkem v podobě vytrhávání obočí nití popř. zaholení břitvou nanesení pánské černé, pleťové masky na obličej, parafínovým zábalem rukou, depilace chloupků (dle potřeby – nos, uši,..), masáží hlavy, závěrečného stylingu a sklenka alkoholu či káva je samozřejmostí.