Střihy vlasů

Pánský střih

Usaďte se do křesla kapitáne a péče o Vás začíná. Jako správný kapitán si užijete kompletní servis, který zahrnuje konzultaci a případné doporučení střihu, který si přejete nebo Vám bude doporučen. Dále upravíme kontury, zaholíme krk břitvou, zarovnáme obočí dle potřeby, umyjeme vlasy, vyfoukáme, nastylizujeme, provoníme kolínskou a se sklenkou dobrého pití nebo šálkem kávy můžete vyplout do světa, nebo si u nás ještě trochu na palubě orazit a užít si tu svou chvilku pohody.

610 Kč
710 Kč dlouhé vlasy

Dětský střih

Jestli je to křest prvního střihu a nebo se chceš už i líbit holkám, u nás Tě na holičkách nenecháme, na palubě Tě přivítáme, s vlasy poradíme a o stylový střih se Ti postaráme námořníku! Máme však na palubě dané normy do 12ti let nad cenou přivřeme bulvy. Tak se stav!
490 Kč

Střih strojkem

Rád byste k nám zavítal, ale na pěstování a načesávání moc nejste? Rád to nosíte nakrátko a co nejméně námahy? Jestli to zkrátka neroste, to si necháme pro sebe. Zakotvěte u nás a servis si užijete stejný! Vezmeme to jen strojkem a bez nůžek. Bude to raz dva a budete mít čas si odpočinout!

460 Kč
1050 Kč s úpravou vousů

Depilace voskem

Zní Vám to spíš jako pro dámy? Nebojte se vlka nic. Tohle by totiž ženský nedaly (ale neříkejte jim to). Zůstaneme jen u hlavy, aby bylo zkraje jasno. Můžete si vybrat, jestli vytrháme chloupky v nose, nebo i na uších. Je to rychlé, dlouhodobé a bolí to méně, než se zdá! Můžete si tuto službu přiobjednat k jakékoliv jiné. Jdeme pokřtít první zážitek?

40 Kč

Holení hlavy

Kapitáne, že už to neroste? Nebo to tak máte rád? U nás žádný problém! Radikální řez je někdy nejlepší volba a změny vítáme. Pojďte se usadit do křesla, břitva je nabroušena a čeká na Vás. Kávičku, nebo radši něco ostřejšího na kuráž? Není problém, nemusíte se ničeho bát, pojďte relaxovat. Vlasy sestřihneme, napaříme, oholíme a pokožku osvěžíme..kdy Vás u nás přivítáme?

510 Kč

Pánský střih + Holení Hot Towel

Jedna z nejžádanějších služeb všeobecně v pánských holičstvích. Posaďte se prosím, tušíme co máte namysli. Do hladka být oholen se Vám nechce? Chtělo by to zastřihnout vlasy? Upravit vousy? Jasně, jednou za dva až tři týdny to chce trochu obnovit, zastřihnout, upravit kontury, zarovnat vousy, dopřát si chvilku klid a odejít jako alfa kapitán svěží a těšit se na příště. Povězte nám co potřebujete kapitáne a jdeme na to.
1090 Kč

Holení hlavy břitvou a úprava vousů

Kapitáne, že už to neroste? Nebo to tak máte rád? U nás žádný problém! Radikální řez je někdy nejlepší volba a změny vítáme a vousy Vám k tomu srovnáme.
1090 Kč

Darujte jedinečný a luxusní zážitek

Střih na kapitána

Dárkový poukaz

Darujte nezapomentutelný zážitek v podobě kompletního servis, který zahrnuje konzultaci a případné doporučení střihu. Dále upravíme kontury, zaholíme krk břitvou, zarovnáme obočí dle potřeby, umyjeme vlasy, vyfoukáme, nastylizujeme, provoníme kolínskou a se sklenkou dobrého pití nebo šálkem kávy může obdarovaný vyplout do světa

Kapitán Extra

Dárkový poukaz

Darujte nekompromisní zážitek v podobě kompletních služeb našeho holičství. Střih vlasů a holení břitvou možná už znáte. Střih na kapitána a holení břitvou je doplněno zážitkem v podobě vytrhávání obočí nití popř. zaholení břitvou nanesení pánské černé, pleťové masky na obličej, parafínovým zábalem rukou, depilace chloupků (dle potřeby – nos, uši,..), masáží hlavy, závěrečného stylingu a sklenka alkoholu či káva je samozřejmostí.